Zaginarka. Giętarka dekarska, do blachy. OD PRODUCENTA

Wieliczka - Dodane przez prod-masz.klarkowska (osoba prywatna) -

Zaginarka. Giętarka dekarska, do blachy. OD PRODUCENTA

Pełna treść ogłoszenia Zaginarka. Giętarka dekarska, do blachy. OD PRODUCENTA

Firma PROD-MASZ jest wieloletnim producentem najbardziej trwałych i precyzyjnych maszyn do obróbki blachy. W skład naszego asortymentu wchodzą: Zaginarki, Nożyce krążkowe, Zwijarki, Zawijarki, Żłobiarki, Dogniatarki, Prasy hydrauliczne oraz Wulsty. Zdobyliśmy zaufanie klientów nie tylko z Polski, ale również m.in. z Czech, Niemiec, Austrii czy Słowacji.

NASZE ZALETY:
-jakość wykonywanych produktów
-precyzja
-szybka i darmowa dostawa na terenie Polski
-zaufanie wśród klientów
-wieloletni staż na rynku
-zaginarki prosto od producenta

PARAMETRY:
- Długość robocza 1400 mm
- Grubość blachy (stal) 1.2 mm
- Max. kąt zaginania 160 st.
- Grubość belki zaginającej 15 mm
- Prześwit między belkami 80 mm
-Waga ok 160 kg

Cena: 2600 zł netto
Nożyce krążkowe: 600 zł netto

Zaginarka dodatkowo wyposażona jest w:
-Tylni stelaż na blachę
-Przednie zderzaki do cięcia
-Kątomierz

Dzięki naszej precyzji i dokładności, zyskaliśmy zadowolenie i zaufanie klientów.
Odpowiemy na wszystkie pytania pod numerem tel.: +48 693-227-270

KUPUJĄC NASZE PRODUKTY MASZ GWARANCJĘ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

W skład naszego asortymentu wchodzą również zaginarki o długości od 1,4 m do 4m.

Zapraszamy do zakupu.

Mapa WieliczkaProfil założony około 1 rok temu