Zaginarka do blach 2640/1.2 Giętarka ręczna prześwit 300mm! Kielce,Koszalin

Wieliczka - Dodane przez walcarkaprod-masz1 (osoba prywatna) -

Zaginarka do blach 2640/1.2 Giętarka ręczna prześwit 300mm! Kielce,Koszalin

Pełna treść ogłoszenia Zaginarka do blach 2640/1.2 Giętarka ręczna prześwit 300mm! Kielce,Koszalin

Przy pracach blacharskich kluczową rolę pełnią profesjonalne narzędzia. Dobrze wyposażony warsztat gwarantuje samodzielność i niezależność wykonywanych prac. To także stuprocentowa skuteczność działania i sprawne tempo działania. ZGR 2640/1.2 300 mm ! prześwit pomiędzy belkami. Wyposażenie: DTR, CE, Przymiary przednie, Blokada kąta zaginania, Stelaż tylni. Waga maszyny 350 kg. Belka gnąca 24 mm pozwala realizować zagięcia w małych odstępach. Sprężyny gazowe oraz mimośrody. Tarcza kąta gięcia. Pozycja maksymalna prześwitu 300 mm! Możliwość 100 mm lub 80 mm. Regulowany prześwit. Łożyska ślizgowe. Regulowana wysokość belki gnącej Regulowana belka gnąca oraz dociskowa pozwalają na większą precyzję gięcia. Cena netto 6400 zł. Gilotyna krążkowa 600 zł. Solidna i trwała konstrukcja zaginarki gwarantuje bezawaryjną pracę przez wiele lat. Istnieje możliwość wypróbowania maszyny przed jej zakupem. Wszelkie pytania proszę kierować pod numerem telefonu 607 102 855 :-)

Mapa WieliczkaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zaginarka do blach 2640/1.2 Giętarka ręczna prześwit 300mm! Kielce,Koszalin