Wieliczka - Dodane przez Media Partner (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Uslugi podnośniki koszowe, wynajem zwyżek, prace na wysokości, serwis zwyżek, naprawa podnośników koszowych. Wypożyczalnia podnośników koszowych.

MEDIA -PARTNER firma świadcząca prace na wysokości min:
- usługi alpinistyczne
- mycie szyb , mycie elewacji , mycie okien, czyszczenie elewacji, malowanie elewacji
- piaskowanie i zabezpieczenia antykorozyjne
- prace dekarsko-blacharskie
- czyszczenie rynien, wymiana rynien, naprawa rynien
- inspekcja mostów podnośnikiem koszowym
- odśnieżanie dachów, usuwanie sopli, usuwanie graffiti
- pielęgnacja , przycinanie , wycinka drzew z frezowaniem
- montaż kasetonów , logotypów
- montaż bilbordów, montaż banerów, montaż siatek mash
- montaż iluminacji świątecznych
- odkurzanie, sprzątanie hal przemysłowych
- montaż anten
- rozbiórka kominów
- montaż konstrukcji stalowych, demontaż konstrukcji stalowych

Oferujemy WYNAJEM ZWYŻEK , PODNOŚNIKÓW KOSZOWYCH, WYSIĘGNIKÓW, PODESTÓW RUCHOMYCH, USŁUGI ZWYŻKĄ

Nasz Podnośnik KOSZOWY świadczy usługi w NOWYM TARGU w KRAKOWIE , w OŚWIĘCIMIU , w CHRZANOWIE , w BOCHNI , w TARNOWIE , w MYŚLENICACH , w WIELICZCE , w NOWYM SĄCZU, w Zakopanym KATOWICACH, w GLIWICACH, w ZABRZU, w BYTOMIU, w CHORZOWIE ,w MIKOŁOWIE, w RADZIONKOWIE, w RYBNIKU, w WODZISŁAWIU, w JASTRZĘBIU ZDROJU, w ŻORACH, w BIELSKU BIAŁEJ, w CZECHOWICACH DZIEDZICACH ,w SKOCZOWIE w USTRONIU , w WIŚLE , w ŻYWCU , w CIESZYNIE .

Posiadamy ZWYŻKI, PODNOŚNIKI KOSZOWE, WYSIĘGNIKI oraz PODESTY RUCHOME do 36m.

NAPRAWA ZWYŻEK, PODESTÓW RUCHOMYCH , oraz serwis pogwarancyjny podnośników koszowych takich marek jak :
BRONTO , GSR , MULTTEL ,OIL& STEEL , WUMAG , RUTHMANN , SOCAGE , COLOMBO , RAM , BIZOCCHI ,CTE

Prowadzimy również SPRZEDAŻ ZWYŻEK , PODNOŚNIKÓW KOSZOWYCH nowych jak i używanych firm ESDA , TECCHIO

Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

KONTAKT TELEFONICZNY
kom. 606-911-505
kom. 606-317-525

Mapa WieliczkaProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Uslugi podnośniki koszowe, wynajem zwyżek, prace na wysokości, serwis zwyżek, naprawa podnośników koszowych. Wypożyczalnia podnośników koszowych.