Sztachety, tralki, sztachety metalowe ogrodzenia

Wieliczka - Dodane przez biuro53 (osoba prywatna) -

Sztachety, tralki, sztachety metalowe ogrodzenia

Pełna treść ogłoszenia Sztachety, tralki, sztachety metalowe ogrodzenia

Firmy SOLMET produkuje ogrodzenia na bazie własnych sztachetek metalowych zakończonych ozdobnym grotem lub profili zamkniętych. Różnorodność linii łuków, kolorystyka oraz ciekawe groty ogrodzeń z delikatnymi, stylizowanymi motywami ozdobnymi umożliwia idealne dopasowanie ogrodzenia do stylu budynku. Ogrodzenia Firmy SOLMET są doskonałą propozycja dla tych, którzy szukają prostych i ciekawych rozwiązań. Kładziemy nacisk na estetykę wykonania i trwałość ogrodzenia.
Wszystkie elementy ogrodzenia oraz barierki balkonowe Firmy SOLMET zabezpieczone są przed rdzą za pomocą najlepszej na rynku metody antykorozyjnej czyli cynkowania ogniowego. Dodatkowym zabezpieczeniem są warstwy powłok poliestrowych, nakładanych proszkowo.
Wymiary elementów ogrodzenia dopasowujemy są do istniejących słupków. Sztachety metalowe luzem wysyłamy na cały kraj firmą kurierska
*.solmetal.pl

Firma SOLMET produkuje wysokiej jakości ogrodzenia posesji. Spełniamy wymagania i oczekiwania klienta. Produkujemy elementy ogrodzenie, bramy, balustrady - według projektów własnych oraz klienta. Łączymy nowoczesne technologie, wzornictwo - z wysoką jakością użytych materiałów. Dostarczymy towar pod wskazany adres, wykonujemy również montaż ogrodzeń.
Masz pytania - zadzwoń, napisz - jesteśmy do Twojej dyspozycji, służąc swoją wiedzą postaramy się na wszystkie odpowiedzieć, doradzić:
*.solmetal.pl

Zapytaj o ogłoszenie - Sztachety, tralki, sztachety metalowe ogrodzenia ,4 zł