Szkolenie psów Activ Dogs

Wieliczka - Dodane przez psytresura1 (osoba prywatna) -

Szkolenie psów Activ Dogs

Pełna treść ogłoszenia Szkolenie psów Activ Dogs

Każdemu właścicielowi psa z pewnością marzy się dobrze wychowany pies, który nie tylko nie sprawia problemów, ale z radością i ochotą wykonuje polecenia swojego przewodnika. Wszystkich tych, którzy chętni są poświęcić czas na pracę ze swoim czworonożnym przyjacielem zapraszamy na szkolenie psów w naszym ośrodku.

Wieloletnie doświadczenie oraz zorientowanie na indywidualne potrzeby właścicieli i ich psów pozwalają nam wybrać najlepszą metodę szkoleniową, która daje wymierne efekty oraz kształtuje silną więź właściciela z jego psem.

Oferujemy szkolenie psów, które nie jest tylko nauką komend, ale także świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu z naszym pupilem. Dla każdego naszego klienta opracowujemy indywidualny program treningowy, który dostosowany jest do potrzeb i możliwości jego czworonoga.
tel.509680508
tel.509749560