Szkolenie HACCP, ISO 22000 oraz standardy BRC/IFS

Wieliczka - Dodane przez infox1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Szkolenie HACCP, ISO 22000 oraz standardy BRC/IFS

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na szkolenie z zakresu systemu HACCP, normy ISO 22000 oraz standardów BRC/IFS

Pełnomocnik i auditor wewnętrzny Systemu HACCP

Cena promocyjna: 810 zł netto
Termin szkolenia: 27-28 luty 2014 r.
Miejsce szkolenia: Kraków, ul. Kalwaryjska 69

Cel szkolenia: Przedstawienie uprawnień, odpowiedzialności i obowiązków wynikających ze sprawowanej funkcji Pełnomocnika ds. Systemu HACCP. Przygotowanie przyszłych Auditorów wewnętrznych i pełnomocników do efektywnego przeprowadzenia auditów z uwzględnieniem celów, istoty, planowania, metodyki oraz rodzajów prowadzenia auditów wewnętrznych.

Profil uczestnika: Szkolenie przeznaczone jest dla kandydatów na Pełnomocników ds. systemu HACCP oraz Auditorów wewnętrznych jak również wszystkich osób zainteresowanych uzyskaniem nowych kwalifikacji zawodowych.

Tematyka szkolenia:

- Wymagania prawne w Polsce i UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny żywności.
- Wprowadzenie i podstawowe informacje dotyczące systemu HACCP.
- Wymagania Dobrych Praktyk Produkcyjnych oraz Dobrych Praktyk Higienicznych z uwzględnieniem -Standardów BRC/IFS.
- Metodyka wdrażania systemu HACCP.
- 7 zasad wdrażania systemu HACCP wg. Codex Alimentarius.
- 12 etapów wdrażania systemu HACCP.
- Problemy przy wdrażaniu systemu HACCP.
- Wymagania normy ISO 22000 w kontekście spełnienia zasad systemu HACCP.
- Zakres obowiązków, uprawnień i odpowiedzialność Pełnomocnika ds. HACCP.
- Projektowanie przykładowej dokumentacji wg. 12 etapów wdrażania systemu.
- Terminologia, rodzaje, cele auditu; obowiązki stron auditu.
- Wymagania stawiane auditorom, kompetencje, kodeks auditora.
- Terminologia, rodzaje, cele auditu; obowiązki stron auditu.

Wykładowca: Auditor trzeciej strony BRC; Auditor wiodący ISO 9001, konsultant ds. wdrażania SZJ
i systemu HACCP, GMP, BRC Food w firmach i instytucjach z różnych sektorów gospodarki, trener
oraz konsultant Centrum Zarządzania Jakością INFOX Sp. z o.o. doświadczony w realizacji szkoleń otwartych a także zamkniętych z ww. zakresu.

Centrum Zarządzania Jakością INFOX Sp. z o.o. ul. Kalwaryjska 69, 30-504 Kraków
Tel. 12 653 20 13, 12 295 08 00, 12 357 55 80, Fax. 12 653 20 13, 12 295 08 00