Rejestracja do lekarza Online Medmemo

Wieliczka - Dodane przez katarzyna.moscik (osoba prywatna) -

Rejestracja do lekarza Online Medmemo

Pełna treść ogłoszenia Rejestracja do lekarza Online Medmemo

Nowoczesne technologie włączają się w niemal każdą dziedzinę naszego istnienia. Rozwój jaki miał miejsce w zeszłym wieku był zawrotny, a to wszystko zawdzięczamy Internetowi. Nie dziwi przeto rzecz, że zostaje on wykorzystany również w służbie zdrowia. Tę perspektywę dostrzegli również pomysłodawcy innowacyjnego systemu zapisu konsultacji lekarskich Medmemo. Impulsem do uruchomienia miejsca, gdzie każdy nie wychodząc z domu będzie możliwość zapisać się do specjalisty, były duże kolejki do zapisów do lekarzy. Aktualnie starczy komputer z Internetem i jesteśmy w stanie zapisać się do dowolnego specjalisty, nie ruszając się sprzed komputera. Medmemo.pl jest czymś więcej niż system zapisów. Dla właścicieli gabinetów stanowi on ogromną wygodę, gdyż ułatwia ich pracę. Zarządzanie gabinetem lekarskim nigdy dotąd nie było aż takie proste! Sieć rewolucjonizuje całe nasze życie - przez Sieć przystępujemy do szkoły, bibliotek, więc czemu by nie zapisywać się też do specjalistów?

Mapa WieliczkaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Rejestracja do lekarza Online Medmemo