PROMOCJE! Garaże, konstrukcje stalowe! KOJCE

Wieliczka - Dodane przez jacek.adrian (osoba prywatna) -

PROMOCJE! Garaże, konstrukcje stalowe! KOJCE

Pełna treść ogłoszenia PROMOCJE! Garaże, konstrukcje stalowe! KOJCE

Witam, nasza Firma zajmuje się wszelakimi GARAŻAMI oraz KONSTRUKCJAMI STALOWYMI w najniższych cenach. Jakość naszych produktów wynika z kilkuletniego doswiadczenia w tej branży. Dzięki zgranej grupie pracowników jesteśmy w stanie maksymalnie ułożyć czas pracy, co wpływa na niskie ceny naszych produktów, ceny które zadawalają naszych klientów. A nadchodząca Jesień to oczywiście PROMOCJE... zapraszam do kontaku telefonicznie, mailowo wynegocjujemy ceny dzięki czemu zadowolony będzie KLIENT oraz wykonawca!
KOJEC 3X2 - 750ZŁ
GARAŻ 3X5 - 1255ZŁ