Pranie oraz czyszczenie dywanów i wykładzin Wieliczka

Wieliczka - Dodane przez PALMAR Marcin Palichleb (firma) -

Pranie oraz czyszczenie dywanów i wykładzin Wieliczka

Pełna treść ogłoszenia Pranie oraz czyszczenie dywanów i wykładzin Wieliczka

Firma Pal- Mar oferuje Państwu wykonanie usług polegających na praniu oraz czyszczeniu dywanów i wykładzin.
Cena za powyższą usługę wynosi od 7 zł/ m2. Ostateczna cena zależna jest od rodzaju materiału oraz stopnia zabrudzenia.
Dokładna cena podawana jest zawsze przed wykonaniem usługi.
Zajmujemy się również praniem i czyszczeniem tapicerki meblowej oraz samochodowej.

Oferta firmy skierowana jest do osób prywatnych, firm i różnego rodzaju instytucji. Swoje usługi wykonujemy w siedzibie firmy bądź u Klienta.
Nasze usługi świadczymy w centralnej oraz północno - zachodniej części województwa małopolskiego, w tym w Wieliczce i okolicach.

Zapytaj o ogłoszenie - Pranie oraz czyszczenie dywanów i wykładzin Wieliczka