Praca i współpraca jako doradca finansowy/ pośrednik

Wieliczka - Dodane przez ofertus1 (osoba prywatna) -

Praca i współpraca jako doradca finansowy/ pośrednik

Pełna treść ogłoszenia Praca i współpraca jako doradca finansowy/ pośrednik

Współpraca w sektorze finansowym
Współpraca w sektorze kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych

Nawiążemy współpracę w zakresie finansowania wszelkiego rodzaju, poszukujemy osób i firm na terenie całej Polski działających w sektorze finansowym tj. pracowników bankowych, pośredników finansowych, biura i agentów obrotu nieruchomości, pracowników administracji i spółdzielni mieszkaniowych, firm windykacyjnych, brokerów finansowych oraz inne osoby poszukujące pracy w tej branży.
Posiadamy szeroki wachlarz możliwości finansowania dostosowany do potrzeb klienta.
Zapewniamy bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego, elastyczne oraz rzetelne warunki współpracy.

Zapytaj o ogłoszenie - Praca i współpraca jako doradca finansowy/ pośrednik