Pożyczki HIPOTECZNA bez BIK kredyty pozabankowe dla osób fizycznych oraz firm

Wieliczka - Dodane przez podzastaw48 (osoba prywatna) -

Pożyczki HIPOTECZNA bez BIK kredyty pozabankowe dla osób fizycznych oraz firm

Pełna treść ogłoszenia Pożyczki HIPOTECZNA bez BIK kredyty pozabankowe dla osób fizycznych oraz firm

Jesteśmy firmą doradczą świadczącą usługi pozyskania finansowania dla klientów pozbawionych wsparcia sektora bankowego.
Oferujemy pożyczki oparte na zabezpieczeniu hipotecznym nie sprawdzamy rejestrów bez BIK..
To pożyczki na dowolny cel - bez zaświadczeń, bez poręczeń - formalności ograniczone do minimum OCENY ZABEZPIECZENIA W POSTACI NIERUCHOMOŚCI .

Finansowanie w 48 godzin od weryfikacji wniosku - BEZ OPŁAT WSTĘPNYCH, bez ukrytych kosztów.
Wielkość pożyczki dowolna, miesięczna spłata odsetek, kapitał na koniec umowy.

Umowy zawieramy notarialnie w Krakowie na okres do 12 miesięcy z możliwością przedłużenia o kolejny rok .

Oferta specjalna pożyczka mieszkaniowa na okres do 3 lat.

Maksymalna kwota pożyczki - 50% wartości zabezpieczenia (mieszkanie, dom, lokal użytkowy, nieruchomości komercyjne, działki budowlane).
POŻYCZKA EKSPRESOWA udzielana w ciągu 24godzin -pod zastaw każdej działki.

Udostępniamy możliwość przedłużenia umowy lub wcześniejszej spłaty .

Zapraszamy do kontaktu - tel. 601 529 508.

Służymy radą i pomocą wykwalifikowanego personelu w Krakowie, wszelkie informacje oraz wniosek pożyczkowy na stronie www - zapraszamy .

Zapytaj o ogłoszenie - Pożyczki HIPOTECZNA bez BIK kredyty pozabankowe dla osób fizycznych oraz firm