POŻYCZKA POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI BEZ BIK

Wieliczka - Dodane przez zofia_poczta2 (osoba prywatna) -

POŻYCZKA POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI BEZ BIK

Pełna treść ogłoszenia POŻYCZKA POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI BEZ BIK

Największe w Polsce oferty - przedstawiamy najlepszą i najszerszą ofertę na poza bankowym rynku pożyczek pod zastaw nieruchomości.

Naszych klientów nie sprawdzamy w rejestrach dłużników BIK, BIG, KRD ani w przypadku firm: US i ZUS.

NIE WYMAGAMY zaświadczeń o dochodach
NIE POBIERAMY opłat wstępnych.

Oferujemy poza bankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości dla osób fizycznych, rolników, firm ( także na rozpoczęcie działalności )

Tylko u nas możliwość pozostawienia kredytu hipotecznego i otrzymanie dodatkowych pieniędzy.

Dla naszych klientów duże rabaty przy poradach prawnych.

Najlepsi prawnicy w dziedzinach prawa cywilnego, karnego oraz gospodarczego są do Państwa dyspozycji.

Maksymalna kwota pożyczki to 70% wartości nieruchomości.

Zabezpieczeniem może być: mieszkanie, dom, działki budowlane, działki rolne, lokale użytkowe, inne obiekty komercyjne.

Oprocentowanie - NAJTANIEJ NA RYNKU, już od 1,6% miesięcznie

Elastyczne formy spłaty - TYLKO U NAS istnieje możliwość karencji, wielokrotnego przedłużania umowy a także wcześniejszej spłaty pożyczki bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

Różne formy zabezpieczenia na nieruchomościach - TAKŻE BEZ PRZEWŁASZCZENIA!
Nie wymagamy wymeldowania.

SPŁACAMY WSZELKIE ZADŁUŻENIA na hipotekach: zadłużenia czynszowe, kredyty bankowe, innych prywatnych pożyczkodawców a nawet komorników!

TYLKO W NASZYM CENTRUM istnieje możliwość pozostawienia kredytu bankowego na hipotece!

Pomagamy w czyszczeniu rejestrów BIK aby nasz klient znów stał się wiarygodnym dla banków.

Działamy najszybciej
wstępna decyzja po pierwszej rozmowie telefonicznej
finalizacja w ciągu 24 godzin po weryfikacji dokumentów zabezpieczenia
Wypłata środków możliwa w ciągu 2 dni roboczych!

Pracujemy na terenie całego kraju, 7 dni w tygodniu.

Zapytaj o ogłoszenie - POŻYCZKA POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI BEZ BIK