portale kominkowe, wkłady grzewcze, piece wolnostojące, akcesoria kominkowe

Kraków - Dodane przez mariusz2 (osoba prywatna) -

portale kominkowe, wkłady grzewcze, piece wolnostojące, akcesoria kominkowe

Pełna treść ogłoszenia portale kominkowe, wkłady grzewcze, piece wolnostojące, akcesoria kominkowe

Działając niezawodnie od 1992 roku, staliśmy się jedną z kilku najbardziej znanych i docenianych firm świadczących kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa kominków. Będąc przedstawicielem na Polskę renomowanych francuskich producentów: Godin, Turbo Fonte, Arkiane, Baumalu oraz niemieckiej firmy Hark, zagwarantowaliśmy użytkownikom wysoką jakość oferowanych wkładów grzewczych, pieców wolnostojących, jak również szeroką gamę obudów kominkowych. Opierając wykonanie kominków na doświadczonych, własnych, 6-u brygadach montażowych zadbaliśmy o sprawną i terminową realizację zawartych umów, a zbudowane przez nas kominki spotkać można na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.

Specjalizując się szczególnie w budowie tzw. kominków pałacowych, wypracowaliśmy niezawodną technikę ich wykonania oraz późniejszego użytkowania. Takie kominki posiadają ozdobną obudowę w formie kamiennej fasady (tzw.portale kominkowe). Bazując na swoich, autorskich projektach oraz na odpowiednio dobranym materiale kamieniarskim stworzyliśmy własny styl portali kominkowych, po części nawiązując ich kompozycją do zabytkowych kominków dawnych rezydencji magnackich.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz mając na uwadze ciągły rozwój firmy, uprzejmie informujemy, że poszerzamy swoją ofertę handlową o grille i kuchnie gazowe, grille węglowe oraz coraz bardziej popularne wędzarnie.
Zapraszamy do naszych salonów oraz zachęcamy do odwiedzenia sklepu internetowego.

Pragniemy również poinformować Państwa, że firma Kominki Miro - Les Foyers z myślą o swoich klientach otworzyła nowy sklep internetowy, w którym znajdą Państwo wszystko to, co jest potrzebne do zrealizowania marzeń o swoim własnym i niepowtarzalnym kominku.
Nasz sklep oferuje produkty najwyższej jakości, najlepszych marek i producentów takich jak: ARKIANE, TURBO FONTE, GODIN, ORTAL, ROMOTOP, HARK, BEF, HAJDUK, KRATKI.PL, LANDMANN, DOVRE i wiele, wiele inyych.

Znajdą w nim Państwo między innymi:
- portale kominkowe
- wkłady grzewcze
- piece wolnostojące
- wkłady i grille gazowe
- kamień naturalny( rzeźby, fontanny, łupek kamienny)
- kominki elektryczne
- biokominki
- garnki żeliwne
- akcesoria kominkowe

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i zapraszamy na zakupy !

Pozdrawiamy serdecznie

Kominki Miro - Les Foyers

Mapa KrakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - portale kominkowe, wkłady grzewcze, piece wolnostojące, akcesoria kominkowe