Pokoje Gościnne Apartament "CELINE" nad Bałtykiem w Jastrzębiej Górze

Wieliczka - Dodane przez celine (osoba prywatna) -

Pokoje Gościnne Apartament "CELINE" nad Bałtykiem w Jastrzębiej Górze

Pełna treść ogłoszenia Pokoje Gościnne Apartament "CELINE" nad Bałtykiem w Jastrzębiej Górze

DOM "CELINE" położony jest z dala od zgiełkuw Jastrzębiej Górze (najdalej wysunięty na północ zakątek Polski).
Położenie nad samym morzem, w pobliżu latarni morskiej (znanej z pobytów w niej pisarza Stefana Żeromskiego), w otoczeniu malowniczych klifów, lasu i pobliskiej stadniny koni, stwarza niepowtarzalne warunki wspaniałego wypoczynku. Bliskość plaży i świeże morskie powietrze zachęcają do zażywania morskich i słonecznych kąpieli oraz długich spacerów. Nocą okolice rozświetla latarnia morska oświetlając jednocześnie nasz obiekt.
Nasi goście mają zapewnione bezpieczeństwo, ciszę, miła kameralną atmosferę.
Odległość do plaży i latarni morskiej, lasu, stadniny koni 5-10 minut
Oferujemy pokoje dwu i trzyosobowe oraz dwupokojowy apartament. W pokojach dwuosobowych możliwa jest "dostawka".
Wszystkie pokoje są ładnie umeblowane i kolorowe. Posiadają balkony, łazienki z natryskiem, szafę, szafki, stolik, krzesła, łoża małżeńskie lub łóżka pojedyncze, rozkładaną kanapę, telewizor, radioodbiorniki, suszarki do włosów, czajnik bezprzewodowy,lodówki, lampki nocne, podręczne naczynia, ręczniki, parawany plażowe. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny z lodówką i kuchenką mikrofalową.SZCZEGÓLNIE POLECAMY DWUPOKOJOWY APARTAMENT Z ANEKSEM KUCHENNYM
Apartament wyposażony jest w balkon, łazienkę z natryskiem, łoże małżeńskie oraz kanapę narożnikową również do spania, szafę. Aneks kuchenny wyposażony jest w szafki, kuchenkę elektryczną, kuchenkę mikrofalową oraz dużą lodówkę,niezbędne naczynia.Powierzchnia apartamentu wynosi 36m.
Parking jest bezpłatny, plac zabaw dla dzieci znajduje się na ogrodzonej bezpiecznie posesji. Dostępne są rowery, oraz duży grill ogrodowy ze stołem i ławkami.

Polecamy atrakcyjne miejsca w okolicy Trójmiasto, Hel (fokarium), Jurata (ośrodek prezydencki), Lisi Jar, Groty Mechowskie, porty rybackie w Pucku i we Władysławowie, rejsy morskie oraz wędkarskie.

Wszystkich spragnionych spokojnego i udanego wypoczynku

Zapytaj o ogłoszenie - Pokoje Gościnne Apartament "CELINE" nad Bałtykiem w Jastrzębiej Górze ,Kontakt