Pogotowie komputerowe z dojazdem! Wieliczka, Dobczyce, okolice.

Wieliczka - Dodane przez ziomal957 (osoba prywatna) -

Pogotowie komputerowe z dojazdem! Wieliczka, Dobczyce, okolice.

Pełna treść ogłoszenia Pogotowie komputerowe z dojazdem! Wieliczka, Dobczyce, okolice.

Pogotowie komputerowe z dojazdem do klienta na terenie Wieliczki, Dobczyc i okolic.

Oferuję szeroką gamę usług związanych ze sprzętem oraz oprogramowaniem komputerowym, między innymi:

- diagnoza i naprawa komputerów stacjonarnych oraz laptopów,
- rozbudowa i modernizacja zestawów komputerowych i laptopów,
- konserwacja oraz czyszczenie komputerów,
- usuwanie problemu przegrzewania się komputera,
- instalacja i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem,
- instalacja i optymalizacja systemów operacyjnych,
- usuwanie wirusów komputerowych i złośliwego oprogramowania,
- zabezpieczenie komputera programami antywirusowymi,
- porady dotyczące zakupu sprzętu (komputery, telefony komórkowe, tablety),
- składanie zestawów komputerowych zgodnych z preferencjami klienta (przygotowanie specyfikacji, montaż)
- konfiguracje domowych sieci internetowych,

-inne, wyżej niewymienione.

Wszystko to w miłej atmosferze, wykonywane profesjonalnie i niedrogo.

Zgłoszenia na pocztę e-mail, wiadomością SMS (oddzwonię), telefonicznie, lub pod podanym numerem GG.

Zapraszam serdecznie!

Mapa WieliczkaProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pogotowie komputerowe z dojazdem! Wieliczka, Dobczyce, okolice.