PILARKA, STRUGARKA, FREZARKA DO DREWNA BELMASH SDM2000

PILARKA, STRUGARKA, FREZARKA DO DREWNA BELMASH SDM2000

Pełna treść ogłoszenia PILARKA, STRUGARKA, FREZARKA DO DREWNA BELMASH SDM2000

OBRABIARKA DO DREWNA BELMASH SDM2000

Wielofunkcyjna obrabiarka do drewna łączy funkcjonalność kilku maszyn stolarskich: pilarki tarczowej, frezarki i heblarki. Szerokie możliwości wielofunkcyjnej maszyny stolarskiej czynią z niej niezastąpione, uniwersalne urządzenie, umożliwiające szybką i precyzyjną obróbkę drewna. Maszynę posiada łatwy system przestawiania na inny tryb pracy, bez konieczności używania specjalnych narzędzi i bez użycia siły.

MOŻLIWOŚCI OBRABIARKI BELMASH SDM2000

Struganie na płaszczyźnie lub pod kątem
Rozpiłowywanie wzdłuż i w poprzek
Frezowanie frezem tarczowym/trzpieniowym
Wiercenie

PODSTAWOWE PARAMETRY

Silnik elektryczny, asynchroniczny, jednofazowy
Maksymalna szerokość strugania 230 mm
Zakres głębokości strugania 03 mm
Zakres głębokości cięcia 085 mm
Średnica tarczy piłującej 250 mm
Średnica frezu tarczowego 125 mm
Średnica otworu nasadowego tarczy/frezu 32 mm
Częstotliwość obrotu wału nożowego 7700 obr/min
Częstotliwość obrotu tarczy piłującej 2850 obr/min
Moc znamionowa 2000 W
Zasilanie 230V50Hz
Waga 53 kg

W ofercie posiadamy również dodatkowe moduły do rozbudowy obrabiarki:
- Urządzenie do strugania TD-2000 grubościówka, służąca do precyzyjniejszego obrabiania materiału. Cena 600 zł brutto.
- Urządzenie do frezowania MD-01 służy do precyzyjnego wiercenia i frezowania frezami trzpieniowymi. Posiada regulację w 3 płaszczyznach i 2 zaciski do zamontowania obrabianego materiału. Cena kontakt telefoniczny.
- Urządzenie do szlifowania SG-01 do zamontowania z boku maszyny stół z pasem ściernym bezkońcowym. Cena kontakt telefoniczny.

Cena 2100 zł dotyczy kompletu: Obrabiarka SDM2000 plus Podstawa BELMASH P.
W ofercie posiadamy również identyczną obrabiarkę, lecz o mocy 2500W i minimalnie większymi wymiarami i parametrami. Wszelkie informacje uzyskają Państwo dzwoniąc pod podany numer lub wysyłając wiadomość na podany adres email.

Tel. 666-118-444

Mapa WieliczkaProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - PILARKA, STRUGARKA, FREZARKA DO DREWNA BELMASH SDM2000 ,2 100 zł