Orzeł Polski 3D do kolekcji

Kraków - Dodane przez jalmurski (osoba prywatna) -

Orzeł Polski 3D do kolekcji

Pełna treść ogłoszenia Orzeł Polski 3D do kolekcji

Piękny Srebrny Orzeł 3D - dekoracja na ścianę, która stanowi doskonały prezent na każdą okazję i dla każdego.
Orzeł Polski 3D herb na ścianę = nigdy więcej niechcianych prezentów!
Orzeł Polski dekoracja na ścianę wykonany z betonu zbrojonego przy użyciu amerykańskiego systemu mikro zbrojenia betonu - włóknami polipropylenowymi ( patrz foto).
Orzeł wykonany ręcznie w 100%, wielokrotnie ! malowany przy użyciu specjalistycznych farb do betonu, dzięki czemu może być eksponowany wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń. Orzeł może stać się początkiem kolekcji, którą można uzupełniać każdego roku o nowy egzemplarz, ( stale poszerzany asortyment ! ) dzięki czemu nigdy więcej nie mamy problemu z zakupem prezentu dla bliskich! Orzeł z betonu to doskonały prezent dla każdego i na każdą okazję, całkowita nowość na rynku światowym, niedostępny nigdzie indziej. Orzeł dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych, zaś cenę danej wersji kolorystycznej warunkuje trudność jej wykonania. W chwili obecnej dostępny jest też angielski lew w kilku wersjach kolorystycznych,( doskonały prezent dla Anglików - niedostępny nigdzie indziej ! ), a także - lew brytyjski 3D do kolekcji.
Orzeł frunie zabezpieczony folią pęcherzykową oraz poduszkami powietrznymi - paczką ekonomiczną ( dostawa do 4 dni roboczych ) obsługiwaną przez Pocztę Polską. Orła można też odebrać osobiście pod Krakowem!

Szczegóły na stronie, której adres widnieje na fotkach!
Koszt wysyłki i pakowania ( p&p ) na terenie Polski - 15 zł.

Mapa KrakówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Orzeł Polski 3D do kolekcji