Opiekunka do 87 letniej Pani, zastepstwo świąteczne

Kraków - Dodane przez opieka2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka do 87 letniej Pani, zastepstwo świąteczne

Agencja Pracy InterKadra posiada atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech dla:

Opiekunki do 87 letniej Pani

Oferujemy pracę w domach prywatnych na terenie Niemiec u sprawdzonych rodzin, co dnia nowe oferty pracy. Wyjazdy długoterminowe oraz na zastępstwo.

Miejsce pracy: Ingolstadt, Niemcy.
Schorzenia: demencja, nadciśnienie, inkontynencja.
Termin wyjazdu: połowa listopada

Obowiązki:
Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna: pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie
Proste prace domowe: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów
Wspólne spacery, wyjścia do teatru

Wymagania:
Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
Mile widziane referencje

Oferujemy:
Legalne i bezpieczne zatrudnienie
Opłacone składki ZUS
Miesięczne wynagrodzenie do 1300 euro netto, uzależnione od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji kandydata
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
Pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
Elastyczne terminy i zasady wyjazdów
Wsparcie koordynatora w Niemczech

Kandydatów zainteresowanych ofertą oraz spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb rekrutacji przez Interkadra, zgodnie z Ustawą z dn. 29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Serdecznie dziękujemy za przesłane aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych mieszkających w Niemczech.
Renomowana Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmuje swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372.
Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Mapa KrakówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka do 87 letniej Pani, zastepstwo świąteczne