Opiekunka do 73 letniej Pani Winnenden Pilnie!

Wieliczka - Dodane przez opieka2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka do 73 letniej Pani Winnenden Pilnie!

Agencja Pracy InterKadra zatrudni do pracy w Niemczech:

Opiekunkę do 73 letniej Pani

Zapewniamy nieodpłatne zakwaterowanie, wyżywienie, organizujemy dojazd do i z Niemiec.
Dołącz do grona naszych zadowolonych kandydatów już dziś.

Miejsce pracy: Winnenden, Niemcy.
Schorzenia: demencja, inkontynencja, osteoporoza, problemy z sercem.
Termin wyjazdu: 15 października

Obowiązki:
Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna: pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie
Proste prace domowe: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów

Wymagania:
Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
Mile widziane referencje

Wybranym kandydatom oferujemy:
Legalne i bezpieczne zatrudnienie
Opłacone składki ZUS
Miesięczne wynagrodzenie do 1150 euro netto
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
Pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
Ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydata
Elastyczne terminy i zasady wyjazdów
Wsparcie koordynatora w Niemczech

Kandydatów zainteresowanych ofertą oraz spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb rekrutacji przez Interkadra, zgodnie z Ustawą z dn. 29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Serdecznie dziękujemy za przesłane aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych mieszkających w Niemczech.
Renomowana Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmuje swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372.
Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Mapa WieliczkaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka do 73 letniej Pani Winnenden Pilnie!