Nowoczesna zaginarka dekarska. Kantmaszyna PROD-MASZ 4 metry.

Wieliczka - Dodane przez prod-masz.klarkowska (osoba prywatna) -

Nowoczesna zaginarka dekarska. Kantmaszyna PROD-MASZ 4 metry.

Pełna treść ogłoszenia Nowoczesna zaginarka dekarska. Kantmaszyna PROD-MASZ 4 metry.

PROD-MASZ jest producentem maszyn blacharskich i urządzeń do obróbki blach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu proponujemy kompleksową ofertę, przeznaczoną do konkretnych wymagań oraz potrzeb klientów. Przede wszystkim stawiamy na jakość wykonywanych produktów.
Od wielu lat produkujemy najbardziej trwałe i precyzyjne maszyny. W skład naszego asortymentu wchodzą: Zaginarki, Zwijarki, Żłobiarki, Zawijarki, Dogniatarki, Prasy hydrauliczne , Nożyce krążkowe oraz Wulsty. Za dodatkową opłatą nasze maszyny mogą zostać wyposażone w mechanizmy elektryczno hydrauliczne. Wszystko według potrzeb klienta.

OPIS PRODUKTU
ZAGINARKA ZGR4140/0.65 mm
*Długość robocza 4140 mm
*Grubość blachy 0,65 mm
*Waga 800 kg
*Max. prześwit między belkami 80 mm
*Max. kąt zaginania 145 mm
*Grubość belki zaginającej 20 mm

+ PODNOSZENIE GÓRNEJ BELKI W TRZECH POŁOŻENIACH ORAZ CIĘCIE NOŻYCAMI NA CAŁEJ DŁUGOŚCI ROBOCZEJ

*Możliwość zakupu modelu z kątem zaginania 160 st.
Zaginarki są ręczne i mobilne. Przystosowane do zaginania blach ocynkowanych lub zwykłych (także z powłoką z tworzywa sztucznego), ale również blach miękkich, takich jak miedź i aluminium.

PRODUKT POLSKI !

Cena 9200 zł netto
Nożyce krążkowe 600 zł netto

Zapewniamy darmową dostawę na terenie całego kraju.
Udzielamy gwarancji na zaginarki oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Szukasz innej maszyny? Skontaktuj się z nami.

Mapa WieliczkaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Nowoczesna zaginarka dekarska. Kantmaszyna PROD-MASZ 4 metry. ,9 200 zł