Niezapominiane chwile w Kazimierzu Dolnym

Wieliczka - Dodane przez wierakm1 (osoba prywatna) -

Niezapominiane chwile w Kazimierzu Dolnym

Pełna treść ogłoszenia Niezapominiane chwile w Kazimierzu Dolnym

Zapraszamy do Pensjonaciku Basia w Kazimierzu Dolnym . Urokliwe miasto ,niepowtarzalne miejsce z bogactwem zabytków i atrakcji turystycznych przyciąga miliony turystów. To wszystko możecie Państwo zobaczyć w czasie pobytu w naszym pensjonaciku. Pyszne śniadania dodadzą Państwu sił do aktywnych spacerów po naszych wąwozach i zdobywaniu Góry Trzech Krzyży skąd podziwiać będziecie panoramę obejmującą rynek i w dole Wisłę. Po tak intensywnym dniu i smacznej obiadokolacji odpoczniecie w ciepłym pokoju z telewizorem , możecie także skorzystać z dostępu do wi-fi.
Przyjmujemy gości indywidualnych ,grupy wycieczkowe młodzieży szkolnej i osób dorosłych.
Rezerwacji można dokonać telefonicznie ,bądź przez formularz kontaktowy na stronie podanej poniżej.
Zapraszam serdecznie
Barbara Wierak

Zapytaj o ogłoszenie - Niezapominiane chwile w Kazimierzu Dolnym ,50 zł (do negocjacji)