Najlepsza firma transportowa do przeprowadzki

Kraków - Dodane przez sem (osoba prywatna) -

Najlepsza firma transportowa do przeprowadzki

Pełna treść ogłoszenia Najlepsza firma transportowa do przeprowadzki

Remontujesz mieszkanie? Planujesz przeprowadzkę czy potrzebujesz pozbyć się starych, niepotrzebnych mebli i sprzętów a to spędza ci sen z powiek? Porzuć niepotrzebne emocje i skorzystaj z usług naszej firmy w zakresie przewozu mebli lub utylizacji zbędnego sprzętu. Jako doświadczeni fachowcy oferujemy tanie przeprowadzki naszym Klientom, którymi są zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Naszą specjalnością jest opróżnianie mieszkań i przewóz rzeczy, a dla firm oferujemy ponadto takie usługi jak przeprowadzki biur czy niszczenie dokumentów. Kraków i okolice to główne miejsce naszego działania, ale na specjalne życzenie działamy też na terenie całego kraju.

Transpec Przeprowadzki Kraków
ul. Kosocicka 91/2, 30-694 Kraków