montaż montaz serwis anten ustawienie anteny ustawienie regulacja

Wieliczka - Dodane przez antenymalopolska1 (osoba prywatna) -

montaż montaz serwis anten ustawienie anteny ustawienie regulacja

Pełna treść ogłoszenia montaż montaz serwis anten ustawienie anteny ustawienie regulacja

Nasza firma zajmuje się montażem anten satelitarnych wszystkich typów:

Telewizja Nowej Generacji - N, Cyfra , NCPLUS Cyfrowy Polsat, Telewizja Na Kartę - TNK oraz innych.

Ustawienie anteny odbywa się przy pomocy przyrządów pomiarowych. Daje to gwarancje poprawnego i niezakłóconego odbioru programów telewizyjnych i radiowych nadawanych drogą satelitarną.

Przystosowujemy anteny satelitarne do odbioru z kilku satelitów np: Hotbird i Astra.

Przeprowadzamy konserwacje oraz modernizacje istniejących instalacji antenowych.

Instalacje antenowe wykonujemy z własnych materiałów lub powierzonych przez klienta.

Fachowa wiedza, duże doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt na którym pracujemy gwarantuje wysoką jakość wykonywanych prac.

Montaż zestawów do odbioru programów niekodowanych.

MONTAZ I USTAWIANIE ANTEN DO ODBIORU CYFROWEJ TELEWIZJI NAZIEMNEJ DVB-T.

W najbliższym czasie dotychczasowy sygnał analogowy zostanie całkowicie wyłączony. Nie daj się zaskoczyć brakiem telewizji, już dzisiaj zamów instalacje do odbioru telewizji cyfrowej

Według potrzeb ustawimy antenę na dowolnego satelitę lub kilka satelit typu monoblock (np.HotBird Astra)

Modernizacja oraz serwis istniejących instalacji (wymiana kabli, konwerterów), strojenie anten na wszystkie satelity, dostrajanie anten profesjonalnym miernikiem.

Rozdzielanie sygnału na kilka telewizorów za pomocą splitera (możliwość oglądania różnych programów na kilku telewizorach, płacąc jeden abonament).

TELEFON 796-123-120

Zapytaj o ogłoszenie - montaż montaz serwis anten ustawienie anteny ustawienie regulacja ,Kontakt