Konsultant z językiem flamandzkim

Kraków - Dodane przez magda1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant z językiem flamandzkim

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy w Krakowie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSULTANTA

Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności:
Bardzo dobra znajomość języka flamandzkiego,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Biegła obsługa komputera
Umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:
Praca z dokumentami w języku obcym,
Rozwiązywanie problemów klientów,
Zapewnienie najwyższej jakości wsparcia klientom firmy.

Oferujemy:
Pracę w oparciu o umowę o pracę
Możliwość pracy na cały etat jak również na pół etatu.

Oferty z podaną nazwą stanowiska w temacie, prosimy przesyłać mailem w formacie dokumentu Word.
Prosimy o przesłanie CV oraz zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy haer-Doradztwo Personalne z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Mapa KrakówProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant z językiem flamandzkim