Konsultant ds rekrutacji z językiem niemieckim

Kraków - Dodane przez rekrutacja.obsluga (osoba prywatna) -

Konsultant ds rekrutacji z językiem niemieckim

Pełna treść ogłoszenia Konsultant ds rekrutacji z językiem niemieckim

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Do naszego oddziałów w Krakowie i Wrocławiu poszukujemy pracownika na stanowisko:
KONSULTANT DS. REKRUTACJI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
Miejsce pracy: Kraków
Zadania na tym stanowisku:
rekrutacja Opiekunek osób starszych w Niemczech,
weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów,
reprezentowanie firmy na lokalnych wydarzeniach związanych z rynkiem pracy
poszukiwanie i rozwijanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
telefoniczna obsługa kandydatów,
inne prace biurowe.

Od Kandydatów oczekujemy:
dobrej lub bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny),
bardzo dobrych umiejętności obsługi MS Office,
komunikatywności i otwartość na nowe wyzwania,
mile widziane będzie doświadczenie w agencji pracy,
znajomość branży opiekuńczej oraz prawa pracy będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość rozwoju zawodowego
niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy l klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Mapa KrakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant ds rekrutacji z językiem niemieckim