KASACJA SAMOCHODÓW ZŁOMOWANIE POJAZDÓW TEL; 794115278

Rożnowa - Dodane przez mlena11 (osoba prywatna) -

KASACJA SAMOCHODÓW ZŁOMOWANIE POJAZDÓW TEL; 794115278

Pełna treść ogłoszenia KASACJA SAMOCHODÓW ZŁOMOWANIE POJAZDÓW TEL; 794115278

POTRZEBUJESZ SZYBKO ZEZŁOMOWAĆ POJAZD?
ZADZWOŃ OD RAZU DO HOLOWNIKA: +48 794115278
w godz 7 -20
JAK UZYSKAĆ ZAŚWIADCZENIE?

JAKO STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW posiada zezwolenie Wojewody Małopolskiego na złomowanie pojazdów.

Za złomowanie pojazdu nasza firma nie pobiera opłat, tylko nasza firma zapłaci jeszcze za samochód!.

Za każdy kompletny pojazd, płacimy forma płatności:
-GOTÓWKA !/.
W przypadku niektórych pojazdów o ponadprzeciętnym stanie technicznym dopuszczamy możliwość negocjacji ceny.

UWAGA! W przypadku samochodów ciężarowych do każdego pojazdu, jest wysyłany przedstawiciel naszej firmy w celu wycenienia Szczególy promocji pod tel. 794115278

Jeśli klient życzy sobie skorzystać z naszego transportu - oczywiście jest DARMOWY !.
UWAGA:
Właściciel lub osoba upoważniona ma obowiązek przedstawić do wglądu dowód osobisty, dowód rejestracyjny pojazdu, kartę pojazdu jeżeli była wydana lub stosowne zaświadczenie wystawione przez organ właściwy ze względu na miejsce ostatniej rejestracji pojazdu.
W przypadku zagubienia lub kradzieży dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu, tablic(y) rejestracyjnych, właściciel składa odpowiednie oświadczenie. W takim przypadku, oraz jeżeli właściciel pojazdu nie jest uwidoczniony w dowodzie rejestracyjnym konieczne jest przedstawienie dokumentu własności pojazdu, np: umowy kupna-sprzedaży, faktury, aktu darowizny, odpisu wyroku sądu itp.

kontakt tel. 794115278

Mapa RożnowaProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - KASACJA SAMOCHODÓW ZŁOMOWANIE POJAZDÓW TEL; 794115278 ,750 zł (do negocjacji)