Firma ABC Przeprowadzki Kraków Transport

Kraków - Dodane przez ABC Przeprowadzki Kraków Transport (firma) -

Firma ABC Przeprowadzki Kraków Transport

Pełna treść ogłoszenia Firma ABC Przeprowadzki Kraków Transport

Firma Transportowa ABC - To Pełny Profesjonalizm - Przeprowadzki Kraków!

Firma transportowa ABC Przeprowadzki Kraków Transport, to rzetelny partner w zakresie wszelkich i skomplikowanych, oraz niegabarytowych usług transportowych, które są wspomagane zmechanizowanymi maszynami jak: dżwig, taśma transmisyjna i specjalistyczny sprzęt zabezpieczający do świadczenia kompleksowych przeprowadzek.
Nasza firma transportowa działa od 1988 roku w Krakowie i na terenie całej Polski. Świadczymy wszelkie skomplikowane usługi transportowe o ładowności do 10t tylko czystych towarów, oraz przeprowadzki: firm, biur, instytucji, magazynów, sklepów i klientów prywatnych. Utrwalamy nasze doświadczenie prawie 25 lat. Grono firm transportowych wykonuje przeprowadzki o ustalonych godzinach. Nasza firma transportowa wychodzi naprzeciw szanownym klientom i świadczymy skomplikowane usługi transportowe lub niekonwencjonalne przeprowadzki 24h. Nasze ekipy transportowe i brygady tragarzy są wyspecjalizowane do trudnych zadań. Nasz cennik za przeprowadzki jest zróżnicowany, a ceny są zależne od długości trasy i trudności technicznych danej usługi transportowej. Szerszy opis naszej firmy transportowej jest na stronie web.
Zapraszamy Państwa na nasze niepowtarzalne przeprowadzki.
Właściciel firmy: Stanisław Szczypczyk. Tel. 126366163. Drugi Tel. 12 415 53 33. Kom. 602136020. Druga Kom. 601 419 872. GG. 21369759.

Mapa KrakówProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Firma ABC Przeprowadzki Kraków Transport