Filament PLA ABS 29,95 za kg, polski producent.

Wieliczka - Dodane przez wycieraczka.eu (osoba prywatna) -

Filament PLA ABS 29,95 za kg, polski producent.

Pełna treść ogłoszenia Filament PLA ABS 29,95 za kg, polski producent.

Oferta na drut (filament) ABS klasa PREMIUM oraz PLA do drukarek 3D. Produkowany z granulatu sprowadzanego z USA. 100% czystość i rewelacyjne parametry.
Gwarantujemy bardzo wysoką jakość filamentu, potwierdzoną miedzy innymi wieloma pozytywnymi opiniami na forach internetowych.
Nie sprzedajemy drutu do spawania, który udaje filament, jak robią to inne firmy. Zapewniamy: dokładność 0,05mm, idealną czystość, takie same parametry wydruku, bez względu na użyty kolor filamentu.
Drut (filament) do drukarek 3D kolor produkujemy w rozmiarach 1.75mm oraz 2,85 mm.
Konfekcjonowany w postaci 2kg szpul (szpula 1 szt. 4,95zł) waga brutto szpuli 2,62kg.
Kolory: 1.Naturalny 2.Biały 3.Szary jasny 4.Szary ciemny 5.Żółty 6.Zielony neon 7.Zielony ciemny 8.Czerwony 9.Niebieski 10.Granatowy 11.Pomarańczowy 12.Różowy 13.Czarny 14.Świecący w ciemności 15.Srebrny, oraz wiele innych.
Na indywidualne zamówienie możemy wykonać dowolny kolor.
Cena 1kg już 29,95zł netto. Przy większych zamówieniach lub stałej współpracy korzystne rabaty. Kupujesz u producenta, produkujemy drut od 2010 roku.
W roku 2016 uruchomiliśmy 2 nowe linie produkcyjne. Mamy zadowolonych klientów w całej Europie
Wysyłki realizujemy w terminie 48H w przypadku braku, któregoś z kolorów na magazynie max. 10 dni roboczych.
Koszt przesyłki kurierem 30kg 17,95zł (przesyłka pobraniowa 19,75zł).
Aktualnie mamy promocję na filament ABS (przy składaniu zamówienia powołaj się na ten numer 0015 a otrzymasz dodatkowy rabat).
Na indywidualne zamówienie możemy wykonać partie na szpulkach 1kg pakowanych próżniowo z pochłaniaczem wilgoci,w pudełku kartonowym z Państwa logo.

Marta

Mapa WieliczkaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Filament PLA ABS 29,95 za kg, polski producent.