Wieliczka - Dodane przez ekgmusicband1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia EKG Music Band cover band na każdą imprezę Bochnia, Nowy Sącz, Wieliczka, Kraków, cała Polska

Zespól EKG MUSIC BAND powstał w 2008 roku. Grupa występuje w składzie pięcioosobowym, grając muzykę wyłącznie na żywo.

Członkowie EKG MUSIC BAND to wykształceni muzycy, mający na swoim koncie wiele występów na prestiżowych festiwalach, zarówno w Polsce, jak i zagranicą: (m.in. Opolskie Debiuty, Jazz Baszta, Jazz Bez, Złota Tarka, Międzynarodowe Targi EXPO w Hanowerze, Święta Narodów w Niemczech, Węgrzech, Włoszech). W trakcie wieloletniej działalności scenicznej mieli okazję współpracować ze znanymi postaciami polskiej branży muzycznej (Anna Maria Jopek, Jerzy Połomski, Mieczysław Szcześniak, Zespół Pieczarki, Zespół Krywań, Orkiestra Straży Granicznej).

Zespół zajmuje się oprawą muzyczną różnego rodzaju imprez tanecznych i okazjonalnych oraz koncertów. Występy realizowane są w oparciu o bogaty repertuar coverowy, polskiej i światowej sławy hitów muzyki tanecznej (pop, rock, rocknroll, latino, dance i wiele innych). Całości dopełnia odpowiednia oprawa konferansjerska, także w języku angielskim.

EKG MUSIC BAND oferuje wysokiej klasy sprzęt estradowy, składający się z zawodowego instrumentarium, nagłośnienia oraz oświetlenia.

Siedziba zespołu znajduje się w Bochni. Usługi oferowane są na terenie całego kraju.

kontakt@ekgband pl

Zapraszamy do odwiedzania naszych stron:

ekgband . pl
youtube . com / ekgmusicband

Zapytaj o ogłoszenie - EKG Music Band cover band na każdą imprezę Bochnia, Nowy Sącz, Wieliczka, Kraków, cała Polska