DOVOLENKA Chorvatsko NOVALJA ostrov PAG

Zelków - Dodane przez macadams (osoba prywatna) -

DOVOLENKA Chorvatsko NOVALJA ostrov PAG

Pełna treść ogłoszenia DOVOLENKA Chorvatsko NOVALJA ostrov PAG

Jeden u nejkrsnjch ostrov v Jaderskm moi PAG novalja Chorvatsko . Dominuje mu horsk krajina, kilov moe, ist oblzkov i psen ple. Ostrov spojuje s pevninou most nebo trajekt Prizna - Novalja. Je povstn pjemnm teplm klimatem, co zpsobuje Paklenick poho.KAM NA VLET msteko Pag - najdete zde trhy, obchody, taverny, restaurace, tenisov kurty, potpsk centrum, pjovnu lod, kuelky, dtsk tobogan, hit na fotbal, volejbal. Nedaleko ple se nachz soln jezrko, jeho bahno se vyznauje lebnmi a blahodrnmi inky na lidsk tlo.Msteko Novalja - pistavit trajektu, pekrsn ple, bohat sportovn vyit, mnoho restaurac, kavren, diskotk, bohat spoleensk program.Terasovit een apartmnov komplex se nachz pmo u moe. jeho soust jsou krom apartmn 3 bazny (velk + 2 mal) a restaurace s velkou terasou. Vechny byty maj krsn vhled na moe, vybaven kuchysk kout, TV+sat, koupelnu + WC, balkon.rTerasovit een apartmnov komplex se nachz pmo u moe. jeho soust jsou krom apartmn 3 bazny (velk + 2 mal) a restaurace s velkou terasou. Vechny byty maj krsn vhled na moe, vybaven kuchysk kout, TV+sat, koupelnu + WC, balkon.

Mapa ZelkówProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - DOVOLENKA Chorvatsko NOVALJA ostrov PAG ,Kontakt