Wieliczka - Dodane przez kontakt12 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Dom seniora, dom opieki, turnusy rehabilitacyjne, pobyty poszpitalne, Dom pod Klonami

Dom pod Klonami to nowoczesne centrum rehabilitacji ruchowej prowadzone przez profesjonalistów w przyjemnym otoczeniu, blisko lasu, a zaledwie 15 km od Krakowa przy trasie zakopiańskiej.
Oddajemy do Państwa dyspozycji budynek pozbawiony barier architektonicznych zaprojektowany i wykonany wg najnowszych standardów europejskich.

Oferujemy pobyty stałe lub czasowe dla Seniorów, a także:

--> indywidualne zabiegi rehabilitacyjne, których zakres konsultowany jest uprzednio z lekarzem II stopnia rehabilitacji ruchowej. Brak kolejek i odległych terminów, nie wymagamy skierowania, zapewniamy atrakcyjne ceny za pakiet zabiegów.

-->kompleksowe turnusy rehabilitacyjne dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów w każdym wieku.

-->pobyty poszpitalne podczas których nasza kadra medyczna zapewni Państwu całodobową opiekę, troskę i pomoc w odzyskaniu sił witalnych, a wszystko w przestronnych dwuosobowych pokojach z łazienkami, z czterema posiłkami dziennie dostosowanymi do indywidualnych diet, wszelkimi zabiegami kosmetycznymi i stacjonarną pralnią. Zapewniamy dodatkowe atrakcje, wycieczki i zajęcia terapeutyczne.

Ponadto współpracujemy z lekarzami następujących specjalizacji: chirurg-urolog, neurolog, internista, psychiatra, laryngolog, reumatolog.

Prowadzimy zabiegi rehabilitacyjne usprawniające po urazach ortopedycznych (również po wszczepieniu endoprotez ), chirurgicznych, neurologicznych. Zapraszamy osoby z zespołem bólowym kręgosłupa (bóle krzyża, dyskopatie, rwa kulszowa, rwa barkowa).

W zakresie prowadzonych terapii oprócz gabinetów lekarskich, pielęgniarskich i zabiegowych oferujemy Państwu między innymi gabinety: fizykoterapii, kinezyterapii i masażu.

Zapraszamy:)
32-444 Głogoczów 832 (obok karczmy Bida przy trasie zakopiańskiej na Myślenice)
tel. 12 274-36-73 i 793-226-236

Mapa WieliczkaProfil założony około 4 lata temu