Wieliczka - Dodane przez TECH-ART Dariusz Kowalski (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Bandana snowboardowa AIRHOLE S1 Steph

Bandana snowboardowa AIRHOLE S1 Steph

Airhole noszą miano najlepszych masek na świecie. Często nieumiejętnie imitowane, jednak nigdy nie powstał produkt który mógłby im dorównać. W sezonie 2013/14 poprzeczka poniesiona zostaje jeszcze wyżej!

Wymyślone przez snowboarderów dla snowboarderów teraz znajdują zastosowanie w wielu innych sportach.

Sekretem jest otwór o idealnych wymiarach, kształcie i położeniu, który umożliwia nieskępowane oddychanie, rozmowę a nawet picie, jednocześnie chroniąc przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi.

Airhole stało się nieodzownym akcesorum takich gwiazd snowboardu jak Eric Jackson, Ikka Backstrom, Eero Niemela czy Jussi Oksanen. Chroniąc twarz przed wyziębieniem, wiatrem i słońcem, dając większą radość z każdego dnia na desce.

Standard 1 Najbardziej popularny Airhole o anatomicznym kształcie, z wygodnym nieagresywnym rzepem, który nie zaczepia włosów i umożliwia regulację oraz z termiczne wykonanym silikonowym otworem Airhole z logo.

Pełna oferta na naszym sklepie DESKOMANIA.PL

Zapytaj o ogłoszenie - Bandana snowboardowa AIRHOLE S1 Steph ,119 zł